O nas - Drukarnia standruk
Masz pytania? Chcesz się z nami skontaktować?
52 397 43 32 lub 501 757 001

O nas

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnią tradycją (rok zał. 1992). Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala zaoferować naszym klientom kompleksowość w usłudze – od projektu do druku.

Oferujemy druk na:
papierze, pleksi, foli, drewnie, szkle, metalu, płótnie i innych nietypowych podłożach.

Wykwalifikowana kadra i profesjonalna obsługa sprawia, że posiadamy klientów nie tylko na rynku lokalnym i ogólnopolskim lecz również za granicą.

Stały rozwój i współpraca z szeroką grupą odbiorców nasz park maszyn nieustannie podlega powiększeniu i modernizacji. W ostatnim okresie wzbogaciliśmy go o ploter wielkoformatowy drukujący w technologii UV – Agfa Anapurna o szerokości zadruku do 2500mm, maszynę cyfrową – Konica Minolta oraz Centrum Frezujące Info Tec Group ze stołem roboczym o powierzchni 4200 x 2100mm.

Certyfikat ISO 9001:2000
Nad naszymi działaniami czuwa system jakości uzyskany z firmy DNV

Dlatego na pytanie: Dlaczego my? , odpowiadamy:

Kadra, pomysły, park maszynowy, jakość, kompleksowość.

Firma udziela się także charytatywnie i sponsoringowo. Wspieramy i pomagamy w wielu działaniach drukując potrzebne materiały dla organizatorów zdarzeń sportowych i kulturalnych w regionie i nie tylko.

Współpracujemy z :
Akademią Tańca Piętro Wyżej, Chojnickim Towarzystwem Miłośników Roweru Cyklista, Zarządem Osiedla Nr 2 Bytowska, MKS Chojniczanką, Zespołem Szkół Nr 7, LKS Charzykowy, Parkiem Wodnym w Chojnicach, Hospicjum w Chojnicach oraz wieloma innymi.

Dlaczego STANDRUK?

Terminowość
Solidność
Atrakcyjna oferta
Doświadczenie